Menu
Your Cart

Profdoors

Atvēršanas sistēma INVISIBLE Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Profdoors Model: INVISIBLE
Durvju atvēršanas sistēmas INVISIBLE – tā ir iespēja uzstādīt „neredzamās” durvis ar slēptu kārbu. Konstruktīvs risinājums un īpašais dizaina noformējums ļauj samontēt durvju vērtni ailē vienā plaknē ar sienu. Šajā gadījumā kārba netiek noformēta ar apmalēm, kas sniedz lielisku iespēju veidot šo „ne..
412.00€
Bez PVN:340.50€
Zīmols: Profdoors Model: invisibel revers
Atvēršanas sistēma INVISIBLE REVERSE no ProfilDoors – neredzamās durvis ar reverso atvēršanas virzienu. Slēptās durvis ar jaunām iespējām. Pirms šīs sistēmas ienākšanas tirgū, visbiežāk tika pielietota ārējā vērtnes atvēršanas shēma – nepieciešamība atvērt durvis uz pretējo pusi radīja daudzas neērt..
533.00€
Bez PVN:440.50€
Atvēršanas sistēma KUPEJA Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Profdoors Model: KUPEJA
Durvis-kupeja tiek ražotas divos variantos – ar durvju vērtnes izvietojumu ailes iekšpusē un gar sienu.Pirmajā variantā durvju vērtne tiek piestiprināta vadotnei, kas uzstādīta durvju ailes augšējā daļā. Komplektā ietilpst vadotne, kas izgatavota no alumīnija, klusas darbības veltnīši (rullīši)..
280.00€
Bez PVN:231.41€
Atvēršanas sistēma ROTO Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Profdoors Model: ROTO
Rotējoša durvju atvēršanas sistēma ir viena no labākajām alternatīvām, ja nepieciešams izvēlēties starp vairākiem risinājumu variantiem, tajā skaitā – durvis ar standarta vērtni. Pievada pamata elements ir rotora mehānisms. Rotora mehānisms piespiež durvju vērtnes vidusdaļu pie ailsānes no labās vai..
747.00€
Bez PVN:617.36€
Bīdāmā sistēma durvim sērijām AGK
6-8 nedēļas
Zīmols: Profdoors Model: Bīdāmā sistēma AGK
2. tipa bīdāmais komplekts ietver:Durvju vertne AGKBīdāmo mehānismu komplekts (Alumīnija perforēta sliede L-2000mm.,Klusie veltņi uz gultņiem ar slodzi līdz 120 kg., Klipša aizture, Aizbāznis, Apakšējais vadītājs, Īpašas pašvītņojošas skrūves stiprināšanai uz audekla)Sienas montāžas komplekts,Alumīn..
867.57€
Bez PVN:717.00€
Compack atvēršanas sistēma Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Profdoors Model: Compack
Durvju atvēršanas sistēma Compack no ProfilDoors – tā ir eleganta stila un praktiskas konstrukcijas simbioze. Sistēma paredzēta vienas vai divu vērtņu izpildes variantiem. Kompaktas durvis aprīkotas ar grozāmo un bīdāmo mehānismu un pilda 2 uzdevumus vienlaicīgi: ekonomē jūsu telpu un veido mūsdienī..
685.00€
Bez PVN:566.12€
Durvju atvēršanas sistēma DIVA AIR Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Profdoors Model: DIVA AIR
DIVA AIRATVĒRŠANAS SISTĒMA DIVA AIRBīdāmā durvju atvēršanas sistēma DIVA AIR no ProfilDoors – jauna koncepcija attiecībā uz slīdēšanu gar sienu. Šis dizains ir jauns un estētiski inovatīvs. Izstrādāts Itālijā, sadarbībā ar arhitektūras biroju, kurš ir diezgan plaši pazīstams.Šī..
416.00€
Bez PVN:343.80€
Durvju atvēršanas sistēma Grāmata
6-8 nedēļas
Zīmols: Profdoors Model: Grāmata
Durvju atvēršanas sistēma „Grāmata” – vēl viens durvju fabrikas PROFILDOORS risinājums. Ja vēlies taupīt vietu jebkurā telpā, īpaši jau nelielā, tad šis risinājums ir tieši Tev! Konstruktoru idejas pamatā ir šāds risinājums: durvju vērtne tiek sadalīta divās asimetriskās daļās, pateicoties tam notie..
120.00€
Bez PVN:99.17€
Zīmols: Profdoors Model: MAGIC
DURVJU ATVĒRŠANAS SISTĒMA MAGICInovatīvs bīdāmo durvju risinājums – atvēršanas sistēma Magic no fabrikas ProfilDoors. Tā ir universāla iespēja organizēt jebkuru telpu atbilstoši pēdējām dizaina tendencēm.Atvēršanas sistēma Magic tiek uzstādīta uz karkasa durvīm ar koka vai stikla virsmu jeb..
590.00€
Bez PVN:487.60€
Durvju atvēršanas sistēma MAGIC UNIQ Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Zīmols: Profdoors Model: MAGIC UNIQ
Atvēršanas sistēmā Magic2 Uniq ir iekļautas visas Magic sistēmas tehnoloģiskās priekšrocības, kā arī tā ļauj izmantot sistēmu ar budžeta karkasa vērtnēm, kurām ir standarta izmēri. Pateicoties sistēmas Magic2 Uniq pielietošanai, vairs nav nepieciešamības kaut ko mainīt pašā durvju vērtnē – visas vaj..
590.00€
Bez PVN:487.60€
Emaljētas iekšdurvis ANDROMEDA 1
10-12 nedēļas
Zīmols: Profdoors Model: ANDROMEDA 1
Iekšdurvis emaljētas ANDROMEDA 1Durvju bloka komplektā ietilpst:Durvju vērtneDurvju kārba ar blīvgumiju  (2080x79x34 mm x 2,5 gab.)Magnētiskā slēdzene AGBSlēptās eņģes (2 gab.)..
500.00€
Bez PVN:413.22€
Emaljētas iekšdurvis ANDROMEDA 2
10-12 nedēļas
Zīmols: Profdoors Model: ANDROMEDA 2
Iekšdurvis emaljētas ANDROMEDA 2Durvju bloka komplektā ietilpst:Durvju vērtneDurvju kārba ar blīvgumiju  (2080x79x34 mm x 2,5 gab.)Magnētiskā slēdzene AGBSlēptās eņģes (2 gab.)..
500.00€
Bez PVN:413.22€
Parādīt 1 līdz 12 no 69 (lapuses: 6)