Menu
Your Cart

Grīdlīstes

Model: AL10X5
Norādītā cena ir par 1 tekošo metruAlumīnija grīdlīstes 10mm AL10X5Grīdlīstes profils, kas rada diskrētu un novatorisku apdari no grīdas seguma līdz sienai, logam (rāmim) vai kāpņu pakāpienam - visur, kur būvniecības laikā jāievēro savienojuma un izplešanās šuves.Materiāls - alumīnijs.Grīdas biezuma..
11.98€
Bez PVN:9.90€
Alumīnija grīdlīstes 16mm AL16X5
Noliktavā
Model: AL16X5
Norādītā cena ir par 1 tekošo metruAlumīnija grīdlīstes 16mm AL16X5Grīdlīstes profils, kas rada diskrētu un novatorisku apdari no grīdas seguma līdz sienai, logam (rāmim) vai kāpņu pakāpienam - visur, kur būvniecības laikā jāievēro savienojuma un izplešanās šuves.Materiāls - alumīnijs.Grīdas biezuma..
12.38€
Bez PVN:10.23€
Alumīnija grīdlīstes 16mm SL16X5
Noliktavā
Model: SL16X5
Norādītā cena ir par 1 tekošo metruAlumīnija Grīdlīstes profils SL16X5, kas rada diskrētu un novatorisku apdari no grīdas seguma līdz sienai, logam (rāmim) vai kāpņu pakāpienam - visur, kur būvniecības laikā jāievēro savienojuma un izplešanās šuves.Materiāls - alumīnijs.Grīdas biezumam no 5 mm...
14.58€
Bez PVN:12.05€
Alumīnija grīdlīstes 16mm SLED16X5
Noliktavā
Model: SLED16X5
Norādītā cena ir par 1 tekošo metruAlumīnija Grīdlīstes profils SLED16X5, kas rada diskrētu un novatorisku apdari no grīdas seguma līdz sienai, logam (rāmim) vai kāpņu pakāpienam - visur, kur būvniecības laikā jāievēro savienojuma un izplešanās šuves.Materiāls - alumīnijs.Grīdas biezumam no 5 mm.Sav..
15.78€
Bez PVN:13.04€
Alumīnija grīdlīstes PBS Sienas iegremdējamiem profiliem PBSB
Noliktavā
Zīmols: Ermetika Model: PBSB
ABSOLUTE RUSH PBS - padziļinātas anodēta alumīnija grīdlīstes. Elegants un minimālistisks risinājums gan ģipša/kartona, gan apmestām sienām.Atšķirībā no tradicionālajiem grīdlīstes, Ermetika Absolute Rush ļauj grīdlīstes atrasties vienā līmenī ar sienas virsmu. Šī padziļinātā grīdlīstes sistēma liel..
13.50€
Bez PVN:11.16€
Alumīnija grīdlīstes PBSL pie sienas montējami profili PBSB ar LED gaismas iespēju
Noliktavā
Zīmols: Ermetika Model: PBSL
ABSOLUTE RUSH PBSL - sienas padziļinātas grīdlīstes, ko izmanto kopā ar PBSB padziļinātajiem profiliem. Grīdlīstes dekoratīvajam apgaismojumam LED lentes (nav iekļautas). Tas ir ideāls risinājums iekštelpu nakts apgaismojumam. Elegants un minimālistisks risinājums gan ģipša/kartona, gan apmestām sie..
15.90€
Bez PVN:13.14€
Alumīnija profili padziļinātām sienu grīdlīstēm PBSB
Noliktavā
Zīmols: Ermetika Model: PBSB
ABSOLUTE RUSH PBSB - pie sienas stiprināmi grīdlīstes profili. Elegants un minimālistisks risinājums gan ģipša/kartona, gan apmestām sienām.Atšķirībā no tradicionālajiem grīdlīstes, Ermetika Absolute Rush ļauj grīdlīstes atrasties vienā līmenī ar sienas virsmu. Šī padziļinātā grīdlīstes sistēma liel..
15.50€
Bez PVN:12.81€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)