Menu
Your Cart

Durvju furnitūra

Automātiskais slieksnis 1370 NS
2 dienas
Model: 1370 NS
Mehāniskās sliekšņi aizpilda spraugu starp grīdu un durvju vērtni, tādējādi nodrošinot hermētiskumu.Comaglio itāļu durvju sliekšņi nodrošina lielisku aizsardzību pret putekļiem, gaismu, kukaiņiem, dūmiem, uguni, caurvēju un troksni, vienlaikus neradot šķēršļus kustībai.Mehāniskie sliekšņi 1370 NS- M..
43.00€
Bez PVN:35.54€
Automātiskais slieksnis 1800 XNS
2 dienas
Model: 1800 XNS
Mehāniskās sliekšņi aizpilda spraugu starp grīdu un durvju vērtni, tādējādi nodrošinot hermētiskumu.Comaglio itāļu durvju sliekšņi nodrošina lielisku aizsardzību pret putekļiem, gaismu, kukaiņiem, dūmiem, uguni, caurvēju un troksni, vienlaikus neradot šķēršļus kustībai.Mehāniskie sliekšņi 1800 XNS- ..
37.90€
Bez PVN:31.32€
Automātiskais slieksnis 520 CH
2 dienas
Model: 520 CH
Mehāniskās sliekšņi aizpilda spraugu starp grīdu un durvju vērtni, tādējādi nodrošinot hermētiskumu.Comaglio itāļu durvju sliekšņi nodrošina lielisku aizsardzību pret putekļiem, gaismu, kukaiņiem, dūmiem, uguni, caurvēju un troksni, vienlaikus neradot šķēršļus kustībai.Mehāniskie sliekšņi 520 CH- Me..
19.00€
Bez PVN:15.70€
Automātiskais, uzskrūvējamais slieksnis COMAX 1450
2 dienas
Model: COMAX 1450
Mehāniskās sliekšņi aizpilda spraugu starp grīdu un durvju vērtni, tādējādi nodrošinot hermētiskumu.Comaglio itāļu durvju sliekšņi nodrošina lielisku aizsardzību pret putekļiem, gaismu, kukaiņiem, dūmiem, uguni, caurvēju un troksni, vienlaikus neradot šķēršļus kustībai.Mehāniskās palodzes COMAX 1450..
20.00€
Bez PVN:16.53€
Model: GEZE Boxer EN 2-4
pilnībā integrēts durvju vērtnēsliede redzama tikai tad, ja durvis ir atvērtasuniversāli izmantojams DIN labajām un kreisajām durvīm iebūvētā stāvoklī ērti regulējams aizvēršanās spēks, aizvēršanās ātrums, hidrauliskais beigu piecirtiens un vēršanās slāpētājspiemērots uguns- un dūmu drošajām du..
219.00€
Bez PVN:180.99€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)

Durvju furnitūra - durvju rokturu un furnitūras tirdzniecība no labākajiem zīmoliem pasaulē.

Durvju rokturi aizņem nozīmīgu vietu durvju furnitūras sortimentā. Tie kalpo durvju atvēršanai un aizvēršanai, kā arī veic dekoratīvu funkciju - tiem jābūt stilā un krāsā apvienotiem ar durvju vērtni, jābūt ērtiem un uzticamiem.

Mūsu interneta veikalā profildoors.lv vai Profildoors salonā varat izvēlēties durvju rokturus iekšdurvīm. Produktu kartes un to savietojamība ar slēdzenēm ir norādītas produktu kartēs. Jūs viegli varat atrast piemērotu cenu, uzstādīšanas metodi un krāsu veiktspēju.