Menu
Your Cart

Preces atgriešana un atmaksa

PRECES ATGRIEŠANA

Saskaņā ar Latvijas Ministru kabineta noteikumiem Nr.255, pircējam ir tiesības atteikties no iegādātās Preces un atgriezt to 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža, taču, atteikuma tiesības Klients nevari izmantot, ja iegādātās lietas, kas tiek izgatavotas pēc Klienta norādījumiem, vai Prece ir nepārprotami personalizēta.

SIA "PROFDOORS" patur tiesības atteikt Klientam iespēju izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā pēc individuāla pasūtījuma, ja Prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Ja ir iegādāta Prece ar defektu, Klientam nekavējoties ir jāpaziņo par to SIA PROFDOORS pa tālr.+371 27887885, vai sūtot uz e-pastu: info@profdoors.lv., vai griežoties personīgi Nīcgales iela 18A, Rīgā.


Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam Klientu pārliecināties, vai Preces atbilst iecerēm, ir vēlamās krāsas, formas, izmēra un materiāla. Neskaidrību gadījumā lūdzam uzdot mums jautājumus pa tālr. +371 27887885, vai sūtot tos uz e-pastu: info@profdoors.lv.


Ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Jūs varat iepazīties šeit.

Ar MK izstrādātajiem noteikumiem par distances līgumu Jūs varat iepazīties šeit.