Menu
Your Cart

Durvju atvēršanas sistēmas Profildoors

Atvēršanas sistēma INVISIBLE Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Model: INVISIBLE
Durvju atvēršanas sistēmas INVISIBLE – tā ir iespēja uzstādīt „neredzamās” durvis ar slēptu kārbu. Konstruktīvs risinājums un īpašais dizaina noformējums ļauj samontēt durvju vērtni ailē vienā plaknē ar sienu. Šajā gadījumā kārba netiek noformēta ar apmalēm, kas sniedz lielisku iespēju veidot šo „ne..
340.00€
Bez PVN:280.99€
Atvēršanas sistēma KUPEJA Profildoors
New Iepriekšpasūtījums
Model: KUPEJA
Durvis-kupeja tiek ražotas divos variantos – ar durvju vērtnes izvietojumu ailes iekšpusē un gar sienu.Pirmajā variantā durvju vērtne tiek piestiprināta vadotnei, kas uzstādīta durvju ailes augšējā daļā. Komplektā ietilpst vadotne, kas izgatavota no alumīnija, klusas darbības veltnīši (rullīši)..
280.00€
Bez PVN:231.41€
Atvēršanas sistēma ROTO Profildoors
New Iepriekšpasūtījums
Model: ROTO
Rotējoša durvju atvēršanas sistēma ir viena no labākajām alternatīvām, ja nepieciešams izvēlēties starp vairākiem risinājumu variantiem, tajā skaitā – durvis ar standarta vērtni. Pievada pamata elements ir rotora mehānisms. Rotora mehānisms piespiež durvju vērtnes vidusdaļu pie ailsānes no labās vai..
650.00€
Bez PVN:537.19€
Compack atvēršanas sistēma Profildoors
Iepriekšpasūtījums
Model: Compack
Durvju atvēršanas sistēma Compack no ProfilDoors – tā ir eleganta stila un praktiskas konstrukcijas simbioze. Sistēma paredzēta vienas vai divu vērtņu izpildes variantiem. Kompaktas durvis aprīkotas ar grozāmo un bīdāmo mehānismu un pilda 2 uzdevumus vienlaicīgi: ekonomē jūsu telpu un veido mūsdienī..
730.00€
Bez PVN:603.31€
Durvju atvēršanas sistēma MAGIC UNIQ Profildoors
New Iepriekšpasūtījums
Model: MAGIC UNIQ
Atvēršanas sistēmā Magic2 Uniq ir iekļautas visas Magic sistēmas tehnoloģiskās priekšrocības, kā arī tā ļauj izmantot sistēmu ar budžeta karkasa vērtnēm, kurām ir standarta izmēri. Pateicoties sistēmas Magic2 Uniq pielietošanai, vairs nav nepieciešamības kaut ko mainīt pašā durvju vērtnē – visas vaj..
590.00€
Bez PVN:487.60€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)

Durvju atvēršanas sistēmas PROFILDOORS

Par būtiskākām īpatnībām, kas atšķir mūsdienīgas durvju atvēršanas sistēmas, tiek uzskatītas to praktiskums un mobilitāte. Šādu sistēmu uzstādīšanai nepieciešams brīvās telpas minimums, bet modeļu daudzveidība ļaus ar komfortu aprīkot istabu dzīvoklī vai komerctelpā.

Durvju tipu varietāte pēc atvēršanas paņēmiena:

kupeja – durvis tiek pārvietotas gar sienu;

grāmata – darbības mehānisms pielīdzināms žalūziju bīdīšanai;

starpsiena – konstrukcijas pamatā ir bīdāmā vērtne;

roto – atveras uz abām pusēm, pie tam griežoties ap savu asi;

compack – durvis tiek atvērtas, saliekoties uz pusēm;

magic – durvis tiek bīdītas gar sienu, bet pašas detaļas ir noslēptas;

invisible – vērtnes tiek iemontētas gar sienu bez ierāmēšanas.

Ir iespējama gan ārējā uzstādīšana, kad durvju vērtne tiek iemontēta sienas ārpusē, gan iekšējā – kad papildus tiek apdarinātas šķērssienas starp telpām.

Atvēršanas sistēmu plusi

Telpas ekonomija – atvēršanai nepieciešama minimāla platība, pie tam durvis netraucē pārvietoties pa istabu. Šāds risinājums perfekti der šauriem gaiteņiem, nelielām telpām.

Pastāv iespēja tās izmantot kā starpsienas, telpas sadalīšanai zonās vai nolūkam, lai atbrīvotu papildu vietu.  

Var uzstādīt vienu no saliekamo durvju konstrukcijas veidiem vai citas variācijas ar vienu vai divām vērtnēm, un šādas konstrukcijas varēs lieliski iederēties jebkurā interjerā.

Iekšdurvju vērtnes uzsvērs telpas vieglumu, padarot to mājīgāku. Sistēmu var viegli papildināt ar durvju aizvērēju, sinhronizatoru un citām noderīgām opcijām, kas darbību un lietošanu padara daudz komfortablāku.

Īpaši pievilcīgus iekšdurvju modeļus padara tas, ka tajos nav nedz sliežu, nedz rievu.

Saliekami un bīdāmi varianti tiek pārvietoti bez piepūles, slīd klusi, kā arī ilgi kalpo. 

Kur Latvijā var atrast piemērotu modeli?

Mūsu kompānija nodarbojas ar konstrukciju pārdošanu, kuru veids un raksturīgās īpatnības, vizuālās nianses tiek piemeklētas, ievērojot jūsu prasības.

Atbildība par pielietojamajām bīdāmām tehnoloģijām un mūsdienīgo konstrukciju īpatnību pārzināšana sniedz kvalitatīvas preces iegādāšanās garantiju. Šāda prece kalpos jums ne vienu vien gadu desmitu.  

Ik modelis ir izgatavots, ievērojot prasības. Ik modelis atbilst konkrētiem standartiem un atšķiras ar savu praktiskumu un funkcionalitāti.

Starp populārākajiem tipiem, kas atrodami katalogā: interjers, „zigzags” jeb saliekamās, penāļi un citi daudzu klientu pārbaudītie veidi. Dažnedažādie dizaineru risinājumi atbilst esošām tendencēm un viegli tiek kombinēti interjerā.

Katrs rokturis, dekors un cita furnitūra tiek darināti ar lielāko uzmanību pret detaļām, bet darbā tiek pielietotas tikai kvalitatīvas izejvielas.