Alumīnija durvis AGK ar inovatīviem dizaina risinājumiem. Iedvesmo ar dabas skaistumu un mūsdienu mākslu. Paplašina tekstūras, formas un krāsas uztveres iespējas. 
Kompozītie alumīnija paneļi:
Black-Macassar.jpg   Taj-Mahal.jpg   американский-орех2.jpg
◼️BALTAIS MAKASĀRS (WHITE MACASSAR)
Tā ir reta ebonijas koka Madagaskaras šķirne. Melnbaltā grafiskā un kontrastainā tekstūra ar glancētu virsmu lieliski iederēsies ieturētajos interjeros, padarot tos greznākus un eksotiskākus. 
◼️ MELNAIS MAKASĀRS (EBONY MACASSAR)
Tās atšķirīgā iezīme ir ogļu melnā koksne ar gaišu dzīslojumu. 
◼️ TADŽMAHALA KRĒMS (TAJ MAHAL CREAM)
Tadžmahals – Indijas mošeja, kura plaši pazīstama visā pasaulē kā viens no varenākajiem arhitektūras šedevriem. Tā sienas ir izoderētas ar kvarcīta šķirni, kas arī ir ieguvis nosaukumu Tadžmahals. Kvarcīta virsma lieliski izskatās pulētā veidā un īpaši bieži tiek pielietota tieši glancētā izpildījumā. Kvarcītam ir raksturīgs universālums, krāsu gammas neuzbāzīgums un spēja kļūt par jebkura interjera rotu. Tas izceļ augstu statusu, stilu un izsmalcinātu gaumi. 
Art-paneļu glancētā virsma imitē apstrādātu akmeni, rada interjerā maiguma un harmonijas ar apkārtējo pasauli sajūtu.
Var brīvi pielietot gan klasiskajos stilos, gan arī ultra-mūsdienīgajos interjeros. 
◼️AMERIKĀŅU RIEKSTS (AMERICAN NUT)
Interjera glancētie Art-paneļi ļauj izmantot retu koku sugu eksotisku un vērtīgu tekstūru interjeros un būtiski atvieglot montāžas procesu un tālāko ekspluatāciju bez jebkāda kaitējuma dabai. Tajā pašā laikā šāds risinājums jums ļaus it kā saplūst ar dabu, piešķirs interjeram mājīgumu un mierīgu dabas skaistumu.