Kompānijas ProfilDoors ražojuma X Sērija durvis ir reprezentēta ar plašu apaļtapu durvju klāstu, kurām ir lakonisks stils un pamata priekšrocība – augsta izturība un atkārtoti saliekama konstrukcija. 

ProfilDoors durvis – Sērija X Modern ProfilDoors X Modern sērijas iekšdurvis – vienkāršība un dabiskums, kas izceļ mājas saimnieku lielisko gaumi. Šāds telpas noformējuma variants izskatās izsmalcināti un estētiski pievilcīgi, vizuāli padarot to plašāku, atbrīvojot vietu tikai pašam nepieciešamākajam. ProfilDoors X Modern sērijas iekšdurvis – apdomāta un apzināta to cilvēku izvēle, kas dod priekšroku mūsdienīgajam stilam interjerā. Tās kļūs par fināla noti jūsu ideālajā remontā, jo polipropilēna durvis ir ne tikai ekoloģiskas, bet arī brīnišķīgi izskatās. Lai durvis netiktu aizēnotas ar daudziem interjera priekšmetiem, atstājiet telpā tikai pamata mēbeles un dažas gleznas. Sērijas Modern krāsu gamma: Ash White Melinga (Pelnu baltā/baltais Melinga) – baltā ir pamatā; Malaga Cherry Crosscut (Ķiršu Malaga Crosscut) – prioritātē ir brūnā krāsa; Cappuccino Melinga (Kapučīno Melinga) – „kafija ar pienu” notis; Gray Melinga (Pelēkā/Pelēkais Melinga) – koka aktualitāte; Vegne Melinga – akcents uz tumšo. Durvis ProfilDoors ar stiklu.

Nopirkt X Modern sērijas iekšdurvis ProfilDoors Rīgā

Izvēloties optimālu variantu pilsētas dzīvoklim vai privātmājai, rekomendējam pievērst uzmanību interesantiem kompānijas piedāvājumiem:

  • Oriģinālu bīdāmo sistēmu pielietošana (slīdošās, grozāmās, kompaktās);

  • Durvju sagatavošana pēc pasūtītāja stingri norādītiem izmēriem (augstums vai platums, kas atšķiras no standarta izm.);

  • ProfilDoors durvju „minimālisms” – tā ir durvju vērtne, kvalitatīvi stiprinājumi un apmales. Komplektācijā ar stiklu vai, ja atstājat durvis bāzes variantā – paaugstināta uzmanība tām ir garantēta. 

ProfilDoors durvis - Sērija X Klasika


Modeļi no X sērijas – tikai ātri saliekamās un izturīgas konstrukcijas. Katra atvēršanas sistēma ir salāgota ar nepieciešamo precizitāti, tādēļ nodrošina augstāko komfortu ar minimālām pūlēm. Lai pasargātu durvis no ārējiem faktoriem (paaugstināts mitrums, pārlieku liels sausums, straujas temperatūras svārstības), kompānija ProfilDoors pielieto Vācijas ražojuma polipropilēna plēvi. Šādam pārklājumam ir lieliskas estētiskās īpašības, kā arī to vizuāli grūti atšķirt no dabiskā koka. Durvju vērtnes sērija X Klasika ir reprezentēta ar šādu krāsu paleti: Ash White (Pelnu baltā/baltais) – baltā tīrība, Sienna Nut– brūnā pilnība, Pecan Nut (Pekanrieksts) – maigums pelēkajos toņos, Amari Nut (Amari rieksts) – klasisks koks, Nutwood Nutinga (Riekstu koks Nutinga) – tumšā greznums.

Durvis ProfilDoors ar stiklu: stilīgā remonta sākums. Izmantojot meklētāju mūsu mājaslapā, jūs varat ērti iegādāties ProfilDoors durvis par pieejamām cenām. Mūsu salona speciālisti ieteiks ideālo variantu, kas jums derēs gan pēc dizaina, gan pēc izpildījuma jūsu mājvietā vai birojā. Visa uzmanība tiek pievērsta detaļām: 

  • 6 atvēršanas sistēmu versijas;

  • durvju izgatavošana pēc konkrētiem izmēriem (nestandarta platums vai augstums);

  • unikāls projekts pēc pasūtītāja vēlmēm.

Durvis ProfilDoors Klasika bāzes komplektācijā: vērtne, kārba un aplodas. Pēc pasūtītāja pieprasījuma durvis tiek papildinātas ar stikliem un durvju kārbas paplatinājumu, kas reprezentēti trīs variācijās. Projekta aprēķins tiek veikts dažu minūšu laikā – jūs varēsiet plānot savus izdevumus jau laicīgi.

Kompānijas ProfilDoors ražojuma X Sērija ir reprezentēta ar plašu apaļtapas durvju sortimentu lakoniskajā stilā, kuru pamata priekšrocība ir augsta izturība un atkārtoti saliekama konstrukcija.