Plānojot iekštelpu interjeru, viens no būtiskākajiem elementiem ir iekšdurvis starp dažādām telpām. Ņemot vērā, ka durvis ikdienā pakļautas intensīvai fiziskai noslodzei, līdztekus dizaina funkcijai, durvju konstrukcijai jābūt ar augstiem izturības rādītājiem. Piemērots risinājums tam ir alumīnija profila iekšdurvis.

Alumīnija profilu sistēmas ir plaši izmantots materiāls durvju ražošanā. Alumīnija profilu priekšrocības ir materiāla vieglais svars, augsta izturība un neierobežotas dizaina un apdares iespējas. Turklāt alumīnijs nesatur kaitīgus piemaisījumus, nav toksisks, šādu durvju ekspluatācija ikdienā neprasa papildu uzturēšanu un tām ir ilgs kalpošanas laiks.

Sērija AG


Šīs sērijas durvis izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija profila apvienojumā ar vienkārtas stiklojumu un koka imitācijas apdares elementiem pēc izvēles. AG sērijas durvis raksturo izturība, elegance un funkcionālisms. Šajā sērijā pieejami 10 modeļi ar vairāk nekā 100 apdares kombinācijām. 


Durvju stiklojumam tiek izmantots rūdīts 6mm biezuma drošības stikls. Piedāvājumā ir visi populārākie stikla veidi: klasiski caurspīdīgs, tonēts, matēts, spogulis un vairāki laminētā stikla veidi (Triplex – stikls/plēve/stikls). Durvīm izmantota augstvērtīga un praktiska Itālijā ražota furnitūra.

1 AG 

2 AG  

10AG