Menu
Your Cart

Slēptās iekšdurvis

SLĒPTĀS DURVIS AR VĒRŠANĀS VIRZIENU UZ IEKŠU
Noliktavā
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: REVERS
SLĒPTĀS DURVIS AR VĒRŠANĀS VIRZIENU UZ IEKŠU.Durvju cenā ietilpst:Durvju vērtne 54 mm,Alumīnija durvju kārba 42,5 x 54 mm,Magnētiskā slēdzene - AGB Polaris,Slēptās eņģes - AGB Eclipse 2.0,GruntētasDurvju sērija Interio - tā ir maksimāla radošuma brīvība, veidojot savu unikālo interjeru, to ir iespēj..
429.00€
Bez PVN:354.55€
Slēptas durvis INVISIBLE krāsošanai
Noliktavā
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: 0Z INTERIO
Durvju cenā ietilpst:Durvju vērtne 40mm,Alumīnija durvju kārba 42,5 x 54 mm,Magnētiskā slēdzene - AGB Polaris,Slēptās eņģes - AGB Eclipse 2.0,GruntētasDurvju sērija Interio - tā ir maksimāla radošuma brīvība, veidojot savu unikālo interjeru, to ir iespējams pielāgot jūsu individuālajām vēlmēm un pra..
396.00€
Bez PVN:327.27€
Slēptas durvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu ABS
Noliktavā
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: 0Z ABS
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu Abs - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās instal..
500.00€
Bez PVN:413.22€
Alumīnija slēptās kārbas Fusion
New Noliktavā
Slēptās durvis INVISIBLE ar alumīnija malu no 4 pusēm
Noliktavā
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL
Durvis 0Z Invisible Eclipse krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās insta..
539.00€
Bez PVN:445.45€
Slēptas durvis INVISIBLE apmale Black Edition
6-8 nedēļas
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL BLACK
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar apmale Black Edition - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās insta..
578.00€
Bez PVN:477.69€
Slēptās durvis REVERS INVISIBLE atvēršana no sevim
6-8 nedēļas
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL REVERS
Durvis Invisible REVERS krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- Atpakaļgaitas atvēršanas sistēma (no sevis) ļauj iestatīt durvis vienā līmenī ar ārsienu.KOMPLEKTS:INVISIBLE REVERS slēpta kārba0Z vērtne krāsošanai ar AL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētiskā slēdzene AGB (Itālija)..
630.00€
Bez PVN:520.66€
Slēptās alumīnija durvis Profdoors
4-6 nedēļas
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: AL PROFDOORS
Slēptās alumīnija durvis Profdoors ir ļoti izturīgas slēptā alumīnija rāmja dēļ. Durvju galus aizsargā alumīnija profils, kas redzams tikai no gala. Šādas durvis ekspluatācijas laikā neveido, tās nav deformētas, un audeklu stūri necīnās pret mehāniskām ietekmēm.Slēptās durvis no alumīnija profiliem ..
1 400.00€
Bez PVN:1 157.02€
Slēptas durvis Complete Standard 40
New 4-6 nedēļas
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: Complete Standard 40
SLĒPTO DURVJU STANDARTS 40Paslēptās durvis Complete Standard'40 ir populārākais slēpto durvju modelis PROFDOORS piedāvājumā.Šī sistēma nodrošina neierobežotu krāsu klāstu dekorēšanai, pateicoties iespējai rāmi un durvju vērtni lakot jebkurā RAL krāsā.Durvju rāmis ir gatavs krāsošanai ar sienu krāsām..
470.00€
Bez PVN:388.43€
Slēptas durvis kārba PVC Standard 40
New 4-6 nedēļas
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: PVC STANDARD 40
SLĒPTAS DURVIS AR PVC KĀRBU STANDARTS’40– slēpts rāmis no PVC, gatavs krāsošanai ar sienas krāsu– durvju vērtne 40 mm bieza pildīta ar “šūnu” un MDF karkasu, sagatavota krāsošanai ar sienu krāsu– viegla un stabila rāmja konstrukcija– 2 pelēkas AN 140 3D Anselmi by Simonswerk slēptās eņģes– Tupai mag..
300.00€
Bez PVN:247.93€
Alumīnija grīdlīstes PROFILDOORS 60mm
4-6 nedēļas
Zīmols: PROFILDOORS, Z Model: 13 * 60 * 3000mm
Alumīnija grīdlīste 13 * 60 * 3000mm ir izturīga pret mehānisko spriegumu, tai ir augsta nodilumizturība un ilgs kalpošanas laiks, piemērota uzstādīšanai telpās ar dažādiem mērķiem - gan dzīvojamās, gan tirdzniecības telpās. Lakoniskais un minimālistiskais alumīnija grīdlīstes izskats ir ideāli piem..
30.00€
Bez PVN:24.79€
Alumīnija grīdlīstes PROFILDOORS 80mm
4-6 nedēļas
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lapuses: 1)


Slēptas iekšdurvis Profildoors Invisible

Profildoors durvju klāsts ar paslēptu kārbu Invisible pilnīgi jauna izskata iekšdurvju sistēmu interjerā. Evolūcijas risinājums ļauj izrotāt iekšdurvju ailes, tos vizuāli paslēpjot. Neredzamās durvis ir ideāli piemērotas, ja jums ir jāaizver nišas telpa, netraucējot sasniegto interjera harmoniju.


Ja jūs nevēlaties sakraut durvju aili ar masīvu rāmi un plātnēm, tad ideāli piemērotas ir Invisible durvis ar slēptu rāmi.

- Piemērots paškrāsošanai vai cita dekoratīvā materiāla uzklāšanai.

- Iespēja izgatavot nestandarta izmērus, augstums līdz 3 m.

- Vienlīdz piemērots modernam un klasiskam interjeram.

- Paplašiniet telpu un uzlabojiet nesamērīgo telpu estētisko izskatu.

- nepārkāps dizaina idejas integritāti un vienotību.

- Eleganti noslēpiet nišas laukumus un durvju ailes.