Menu
Your Cart

Slēptās iekšdurvis

Slēptas durvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu ABS
Noliktavā
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z ABS
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu Abs - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās instal..
344.00€
Bez PVN:284.30€
Slēptās durvis INVISIBLE ar alumīnija malu no 4 pusēm
Noliktavā
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL
Durvis 0Z Invisible Eclipse krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās insta..
371.00€
Bez PVN:306.61€
Slēptas durvis INVISIBLE apmale Black Edition
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL BLACK
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar apmale Black Edition - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās insta..
398.00€
Bez PVN:328.93€
Slēptās durvis REVERS INVISIBLE atvēršana no sevim
Noliktavā
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL REVERS
Durvis Invisible REVERS krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- Atpakaļgaitas atvēršanas sistēma (no sevis) ļauj iestatīt durvis vienā līmenī ar ārsienu.KOMPLEKTS:INVISIBLE REVERS slēpta kārba0Z vērtne krāsošanai ar AL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētiskā slēdzene AGB (Itālija)..
445.00€
Bez PVN:367.77€
Slēptās durvis INVISIBLE REVERS Black Edition
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z BLACK REVERS
INVISIBLE REVERSE BLACK EDITION - ekskluzīva slēptā kārba ar melnu malu apgrieztā atvēršanas funkcija - no sevim.Durvis 0Z Invisible REVERS Black Edition Eclipse krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- Atpakaļgaitas atvēršanas sistēma (no sevis) ļauj iestatīt durvis vienā līmenī ar ārsienu.KOMPLEKT..
472.00€
Bez PVN:390.08€
Iekšdurvis krāsošanai ABS ar kārbu SLIM AL
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z ABS SLIM
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu Abs - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:SLIM AL iekšējās instalāc..
344.00€
Bez PVN:284.30€
Slēptas divviru durvis INVISIBLE krāsošanai
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z divviru
Slēptas iekšdurvis ar divām vērtnēm turpmākai apdarei vai krāsošanai. Kārba un vērtnes dizains ļauj uzstādīt pusotru vai divviru neredzamas durvis, kas vienā līmenī ar sienu bez alodam, atverot "UZ SEVIM".Pusotra - divas dažāda platuma vērtnesDivviru - divas vienāda platuma vērtnesKOMPLEKTS:INVISIBL..
545.00€
Bez PVN:450.41€
Slēptās durvis INVISIBLE REVERSE INFINITY  atvēršana no sevim
4-6 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z NVISIBLE REVERSE INFINITY
Durvis INVISIBLE REVERSE INFINITY krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- Atpakaļgaitas atvēršanas sistēma (no sevis) ļauj iestatīt durvis vienā līmenī ar ārsienu.KOMPLEKTS:INVISIBLE REVERSE INFINITY slēpta kārba0Z vērtne krāsošanai ar AL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētis..
400.00€
Bez PVN:330.58€
Slēptās durvis INVISIBLE INFINITY
4-6 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z INVISIBLE INFINITY
Durvis INVISIBLE  INFINITY krāsošanaiKOMPLEKTS:INVISIBLE INFINITY slēpta kārb0Z vērtne krāsošanai ar AL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētiskā slēdzene AGB (ItāliKā uzstādīt slēptas durvis INVISIBLE REVERS Noteikti uz gatavām grīdam.Līdz telpu apdares darbu pabeigša..
313.00€
Bez PVN:258.68€
Slēptas iekšdurvis Profildoors ar spoguli abās pusēs
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: Invisibel Spogulis
KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās instalācijas kārba1AGK vērtne ar AL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētiskā slēdzene AGB (190) WC (Itālija)Nestandarta augstumu var ražot ar 10 cm soli - līdz 2300mm...
390.00€
Bez PVN:322.31€
Slēptas iekšdurvis ProfilDoors 1NK SKY DENIM
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 1NK Invisibel
KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās instalācijas kārba (alumīnijs + MDF)0Z vērtne krāsošanai ar AL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētiskā slēdzene AGB (190) WC (Itālija)Nestandarta augstumu var ražot ar 5 cm soli - līdz 3000 mm.Uz vērtni ar augstumu līdz 2300 mm papildu maksa + 10%, līdz..
171.00€
Bez PVN:141.32€
Slēptās durvis Platinum ar alumīnija apmali no 4 pusēm
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z Concrete Platinum
Durvju sāni ir ierāmēti ar alumīnija malu unikālā apstrādē, kas padara slēptās durvis vēl stiprāku un izturīgāku pret fizisko spriedzi.Slēptās durvis 0Z Concrete Platinum ar alumīnija apmali no 4 pusēm ar alumīnija malu no 4 pusēm- lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vi..
266.00€
Bez PVN:219.83€
Parādīt 1 līdz 12 no 16 (lapuses: 2)


Slēptas iekšdurvis Profildoors Invisible

Profildoors durvju klāsts ar paslēptu kārbu Invisible pilnīgi jauna izskata iekšdurvju sistēmu interjerā. Evolūcijas risinājums ļauj izrotāt iekšdurvju ailes, tos vizuāli paslēpjot. Neredzamās durvis ir ideāli piemērotas, ja jums ir jāaizver nišas telpa, netraucējot sasniegto interjera harmoniju.


Ja jūs nevēlaties sakraut durvju aili ar masīvu rāmi un plātnēm, tad ideāli piemērotas ir Invisible durvis ar slēptu rāmi.

- Piemērots paškrāsošanai vai cita dekoratīvā materiāla uzklāšanai.

- Iespēja izgatavot nestandarta izmērus, augstums līdz 3 m.

- Vienlīdz piemērots modernam un klasiskam interjeram.

- Paplašiniet telpu un uzlabojiet nesamērīgo telpu estētisko izskatu.

- nepārkāps dizaina idejas integritāti un vienotību.

- Eleganti noslēpiet nišas laukumus un durvju ailes.