Menu
Your Cart

Slēptās iekšdurvis

Iekšdurvis krāsošanai ABS ar kārbu SLIM AL
4-6 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z ABS SLIM
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu Abs - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:SLIM AL iekšējās instalāc..
321.00€
Bez PVN:265.29€
Slēptas iekšdurvis krāsošanai ABS
New -7 % Noliktavā
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z ABS
Neredzamas iekšdurvis INVISIBLE krāsošanai ar plastmasas malu Abs - lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās instal..
298.00€ 321.00€
Bez PVN:246.28€
Slēptās durvis INVISIBLE ar alumīnija malu no 4 pusēm
-7 % Noliktavā
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL
Durvis 0Z Invisible Eclipse krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLEKTS:INVISIBLE iekšējās insta..
325.00€ 349.00€
Bez PVN:268.60€
Slēptās durvis REVERS INVISIBLE atvēršana no sevim
-7 % Noliktavā
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z AL REVERS
Durvis Invisible REVERS krāsošanai ar alumīnija malu no 4 pusēm- Atpakaļgaitas atvēršanas sistēma (no sevis) ļauj iestatīt durvis vienā līmenī ar ārsienu.KOMPLEKTS:INVISIBLE REVERS slēpta kārba0Z vērtne krāsošanai ar MAL maluSlēptās eņģes AGB Eclipse (Itālija) - 2 gabMagnētiskā slēdzene AGB (190) WC..
392.00€ 422.00€
Bez PVN:323.97€
Slēptās durvis 0Z Platinum ar alumīnija apmali no 4 pusēm
6-8 nedēļas
Brand: PROFILDOORS, Z Model: 0Z Concrete Platinum
Slēptās durvis 0Z Concrete Platinum ar alumīnija apmali no 4 pusēm ar alumīnija malu no 4 pusēm- lielisks veids, kā vizuāli palielināt vietu telpā, uzstādot kārbu vienā plaknē ar sienu.Efekts tiek panākts ar neredzamu durvīm dekorēšanu tādā pašā stilā kā siena. Pieejama tikai ar slēptām eņģēm.KOMPLE..
266.00€
Bez PVN:219.83€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lapuses: 1)


Slēptas iekšdurvis Profildoors Invisible

Profildoors durvju klāsts ar paslēptu kārbu Invisible pilnīgi jauna izskata iekšdurvju sistēmu interjerā. Evolūcijas risinājums ļauj izrotāt iekšdurvju ailes, tos vizuāli paslēpjot. Neredzamās durvis ir ideāli piemērotas, ja jums ir jāaizver nišas telpa, netraucējot sasniegto interjera harmoniju.


Ja jūs nevēlaties sakraut durvju aili ar masīvu rāmi un plātnēm, tad ideāli piemērotas ir Invisible durvis ar slēptu rāmi.

- Piemērots paškrāsošanai vai cita dekoratīvā materiāla uzklāšanai.

- Iespēja izgatavot nestandarta izmērus, augstums līdz 3 m.

- Vienlīdz piemērots modernam un klasiskam interjeram.

- Paplašiniet telpu un uzlabojiet nesamērīgo telpu estētisko izskatu.

- nepārkāps dizaina idejas integritāti un vienotību.

- Eleganti noslēpiet nišas laukumus un durvju ailes.