Menu
Your Cart

Ieejas metāla durvis STALLER

Ieejas metāla durvis dzīvoklim Betolla
New 6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: BETOLLA
Betolla ieejas durvju ārējā vērtne ir dekorēta ar graciozu vertikālu frēzēšanu, vizuāli pagarinot griestu augstumu. Lai ideāli sakristu ar dzīvokļa iekšdurvīm, durvis var komplektēt ar gludiem iekšējiem paneļiem Profildoors (no ZN un XN sērijas). Tās nav tikai uzticamas un stilīgas ieejas durvis - t..
490.00€
Bez PVN:404.96€
Ieejas metāla durvis dzīvoklim Diona
New 6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: DIONA
Diona ieejas durvju metāla rāmja biezums ir 1,5 mm, šis metāla biezums garantē augstu nodilumizturību, izturību pret ievērojamu mehānisko spriegumu un paaugstinātu izturību.Profildoors gludie iekšējie paneļi (ZN un XN sērija) ir ideāli piemēroti šim modelim, ļaujot jums izveidot vienotību ar visām d..
490.00€
Bez PVN:404.96€
Ieejas metāla durvis dzīvoklim Milena
New 6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: MILENA
Skaistas ārdurvis. Dekorēts ar skaistu frēzēšanu un dažādu krāsu ieliktņiem. Šī dizaina pieeja labvēlīgi atšķir šo modeli no citiem. Jūsu kaimiņi būs patīkami šokēti par jūsu izvēli. Tas labi sader ar jebkurām iekšdurvīm. Šis fakts atbrīvo īpašnieku no galvassāpēm, izvēloties telpas vispārējo skatu...
470.00€
Bez PVN:388.43€
Ieejas metāla durvis dzīvoklim Texas
New 6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: Texas
Lakoniskas ārdurvis "Texas" ļauj īstenot visus savus sapņus!Jūtieties kā īsts dizainers un projektējiet savas ārdurvis atbilstoši saviem personīgajiem pieprasījumiem:- Ideāli komplektēts ar gludiem iekšējiem Profildoors paneļiem (ZN un XN sērija);- RAL krāsu izvēle no 213 krāsām un 2000 toņiem;- izp..
510.00€
Bez PVN:421.49€
Ieejas metāla durvis dzīvoklim Toronto
New 6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: TORONTO
Mūsdienu jūgendstila attēls, MDF audeklu koka faktūra, metāla horizontālie ieliktņi uz ārējā paneļa - tas viss padara Toronto ieejas durvju tēlu lakonisku un stilīgu. Izsmalcināts pagriežamā roktura cilindrs un nakts slēdzene palīdz aizsargāt jūsu dzīves telpu no ielaušanās. Jums nav jāuztraucas par..
520.00€
Bez PVN:429.75€
Ieejas metāla durvis dzīvoklim Vita
6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: VITA
Skaistas ārdurvis. Dekorēts ar skaistu frēzēšanu un dažādu krāsu ieliktņiem. Šī dizaina pieeja labvēlīgi atšķir šo modeli no citiem. Jūsu kaimiņi būs patīkami šokēti par jūsu izvēli. Tas labi sader ar jebkurām iekšdurvīm. Šis fakts atbrīvo īpašnieku no galvassāpēm, izvēloties telpas vispārējo skatu...
470.00€
Bez PVN:388.43€
Ieejas metāla durvis majam/dzīvoklim Krona
New 2-4 nedēļas
Brand: STALLER Model: Krona
Krona ārdurvis ir domātas tiem, kas vērtē stilu un izturību. Modelis ir piemērots uzstādīšanai dzīvoklī vai ārā. Minimālistisko durvju dizainu papildina ģeometriskā frēzēšana, kas audeklam piešķir izteiksmīgus stilīgus akcentus. MDF audekls atdarina ozola dabisko faktūru, pievienojot ārējo durvju at..
585.00€
Bez PVN:483.47€
Mājas ieejas durvis AMELIJA
6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: AMELIJA
Dzīvoklis / iela (iespējama uzstādīšana uz ielas)..
726.00€
Bez PVN:600.00€
Mājas ieejas durvis Bossica
6-8 nedēļas
Brand: STALLER Model: Bossica
Stilīgās Bossica ieejas durvis ir paredzētas uzstādīšanai ārpus telpām - piemērotas gan dzīvojamām, gan komerciālām ēkām. Siltumizolācija ar KNAUF minerālvilnu un trīs ķēžu blīvējumu pasargās jūsu dzīvokli no caurvēja, pievienos siltuma un skaņas izolāciju.MDF audekli ir pārklāti ar mitrumizturīgu e..
786.50€
Bez PVN:650.00€
Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)

Durvis Staller

Ieejas durvis Staller – kvalitatīvu un drošu, izturīgu metāla durvju sērija jūsu mājvietai. Detalizēta pircēju vajadzību un prasību izpēte, mūsdienu tehnoloģiju pielietošana ražotnē ļauj izgatavot kvalitatīvu un pieprasītu gatavo produkciju.  

KĀDAS IR DURVJU STALLER PAMATA PRIEKŠROCĪBAS?

Durvju STALLER ražošanā tiek izmantota jaunākā profilu locīšanas tehnoloģija. Tā ļauj izgatavot produkciju ar maksimālu precizitāti, ja runājam par durvju ģeometriju. Savienojumā ar liektiem profiliem un īpašas konstrukcijas un formas stingruma šķautņu sistēmu, tās atrisina ieejas durvju ilglaicīgas kalpošanas uzdevumu.

Ražošanas procesā uzmanība tiek pievērsta detaļām, kuras nodrošina augstu skaņas izolāciju, hermētiskumu un aizsargā no caurvējiem, aukstuma iekļūšanas telpā. Šie parametri tiek panākti, izmantojot jau pārbaudītus materiālus, kas atbilst augstiem drošības standartiem, ekoloģiskumam un ir uzticami.

Importa furnitūra ne tikai izceļ durvju īpašo dizainu, bet arī kalpo saimniekiem vēl daudzus gadus, ikdienā tās ekspluatējot neskaitāmas reizes.

KUR RĪGĀ VAR IEGĀDĀTIES DURVIS STALLER?

Ieejas durvju jaunās līnijas sortimentā ir modeļu variācijas: modern stils un klasiskais stils. Dizains ļauj piemeklēt labāko un atbilstošāko variantu katrā konkrētā gadījumā.  

Metāla durvis STALLER derēs uzstādīšanai gan daudzdzīvokļu mājās, gan birojos, privātmājās, gan kotedžās, savrupmājās. Pat, ja jūsu mājoklī ir nestandarta ailes, durvis Staller ir iespējams izgatavot pēc pasūtījuma, ar iespēju izvēlēties ne vien izmēru, bet arī krāsas un paneļu pārklājumu. 

Nopirkt metāliskās durvis Staller var firmas salonā ProfilDoors, kas atrodas Nīcgales ielā 18A, Rīgā, LV-1035 (Interjera salons NiceHome).

Lai saņemtu bezmaksas konsultāciju ar izbraukumu pie jums uz mājām, sazinieties, lūdzu, pa tālruni: +371 27887885 vai rakstiet: info@profdoors.lv. Salona adrese: Nīcgales iela 18A, Rīga, LV-1035 (Interjera salons NiceHome).