• DURVJU ATVĒRŠANAS SISTĒMA ROTO

  Rotējoša durvju atvēršanas sistēma ir viena no labākajām alternatīvām, ja nepieciešams izvēlēties starp vairākiem risinājumu variantiem, tajā skaitā – durvis ar standarta vērtni. Pievada pamata elements ir rotora mehānisms. Rotora mehānisms piespiež durvju vērtnes vidusdaļu pie ailsānes no labās vai kreisās ailes puses, sniedzot iespēju atvērt durvis gan virzienā no sevis, gan virzienā uz sevi. Atvāžamā aizvēršanas iekārta ļauj bez jebkādas piepūles atgriezt durvis to sākumstāvoklī.  


  Durvju atvēršanas rotējošā sistēma tiek pielietota tikai kopā ar durvju bloku karkasa konstrukcijām no fabrikas PROFILDOORS. Vērtne tiek piegādāta ar 1 vai divām vērtnēm. Komplektā paredzēta šāda furnitūra: slēdzene-fiksators, durvju rokturi un aplodas, kas nodrošina komfortablu nestandarta pievada izmantošanu.    

  Rotējoša durvju konstrukcija aizņem telpu tikai no ailes iekšpuses, tādējādi atbrīvojot vietu jūsu mīļākajiem interjera priekšmetiem istabā vai jebkurā citā telpā. Šāds atvēršanas veids apvieno sevī veramo, bīdāmo un pendeļu tipa sistēmu. Rotējošs mehānisms ļoti praktiski iederēsies praktisks šaurā gaitenī, ciešā sanmezglā, kā arī citās istabās, kur nepieciešams atbrīvot telpu, lai uzstādītu skapīšus un plauktus, kā arī izvietotu, piemēram, ziedus uz grīdas, kaut kādus neparastus interejra elementus. Lielisks risinājums –  visi apmierināti! Īpaši jau tie cilvēki, kam nav lielas telpas, bet tik un tā gribas izvietot kaut vai nelielu interjera priekšmetu, kaut ko, kas papildina interjeru kopumā, bet nepārslogo to.  ROTĒJOŠĀS SISTĒMAS ANIMĀCIJA


  DURVJU SĒRIJAS, KURAS SADER AR SISTĒMU „ROTĒJOŠĀ”

   izņemot modeļus 8 Х/U/L, 10 Х/U, 11 Х/U, 15Z, 17Z, 20 Х/U, 21 X/U, 22 X/U

    SĒRIJA XN
    SĒRIJA U
    SĒRIJA L
    SĒRIJA STP
    SĒRIJA X
    SĒRIJA N
    SĒRIJA NK
    SĒRIJA ZN
    SĒRIJA LK
    SĒRIJA E
    SĒRIJA STK
    SĒRIJA Z
    SĒRIJA VG
    SĒRIJA SMK

  KOMPLEKTĀCIJA

  1. Komplekts „Rotējošā” (vērtne, kārba, fiksējošā slēdzene (slēdzene-fiksators), mehānisms “Rotējošais”)

  Papildu:

  2. Standarta aplodas

  3. Durvju rokturi


  IZMĒRI (mm)

  Ailes platums

  Durvju vērtnes platums


  Brīvais Ailes platums


  800

  650

  600

  900

  750

  700

  1000

  850

  800

  KONSTRUKTĪVIE RISINĀJUMI

  Vienvērtnes durvis

  Virzienmaiņa: labais vai kreisais atvēršanas virziens (precizēt, veicot pasūtījumu)