• COMPACK

durvju atvēršanas sistēma compack

Durvju atvēršanas sistēma Compack no ProfilDoors – tā ir eleganta stila un praktiskas konstrukcijas simbioze. Sistēma paredzēta vienas vai divu vērtņu izpildes variantiem. Kompaktas durvis aprīkotas ar grozāmo un bīdāmo mehānismu un pilda 2 uzdevumus vienlaicīgi: ekonomē jūsu telpu un veido mūsdienīgu, gaumīgu interjeru.

Atvēršanas procesā katra durvju vērtne salokās uz pusēm, brīvi un ērti izvietojoties gar sienu, tādējādi ietaupot telpu, konkrētāk: šādas durvis aizņem 2 reizes mazāku telpu attiecībā pret pašu durvju virsmu. Tas ir ērts risinājums, ja mēbeles, dizaina priekšmeti utt. atrodas diezgan tuvu durvju ailai. Durvju atvēršanas sistēma Compack brīnišķīgi sader ar karkasa iekšdurvīm, kuras, savukārt, ir izpildītas, pielietojot inovatīvu pārklājumu: „īpaši glancēts” un „nanofinieris (Vācija).  

Šīs salokāmās iekšdurvis kļūs par piemērotu risinājumu garderobes telpas ieejas izveidošanai, pieliekamās vai arhīva telpas aprīkošanai. Tāds bīdāms mehānisms ir lielisks palīgs vietās, kur klasisks atvēršanas variants var radīt neērtības, aizņem daudz vietas, rada sarežģījumus citām jūsu ikdienas darbībām.

Salokāmās durvis ar Compack sistēmu no ProfilDoors izvēlas tādi cilvēki, kas ir praktiski un pārdomā ergonomikas principus savā mājā vai dzīvoklī. Šādas durvis noteikti iepriecinās tos, kas pieņem jaunus risinājumus, saskata plusus inovācijās, pielietojot tās savā ikdienā.SISTĒMAS COMPACK ANIMĀCIJA


DURVJU SĒRIJAS, KURAS DER COMPACK SISTĒMAI 

  Papildu


  3. Standarta apmales

       KONSTRUKTĪVI RISINĀJUMI

       Vienvērtnes durvis

  Atvēršanas Vīrziens: universālas


  Divvērtņu durvis

  двухстворчатые